Reklama
Strona głowna Gwiazdy Barbara Kurdej-Szatan zdradza sylwestrowe plany

Barbara Kurdej-Szatan zdradza sylwestrowe plany

od Damian Kowal
Reklama
Barbara Kurdej-Szatan zdradziła właśnie swoje plany na Sylwestra 2019! Jak co roku spędzi go oczywiście w pracy. Gdzie tym razem dokładnie?!

Niektórym mogłoby się wydawać, że po zakończeniu pracy z TVP Kurdej-Szatan będzie miała spokojną końcówkę roku. No właśnie… mogłoby się tylko wydawać… Basia w sylwestrową noc nie zamierza się nudzić i spędzi ją w pracy:

Ja już coś wiem. Było to wszystko zawiłe, ale już wiadomo. To nie ja powinnam informować, ale będę pracować, tak jak zawsze. Przyzwyczaiłam się do tego, że w Sylwestra pracuję. Jak kiedyś nie pracowałam, to miałam poczucie zmarnowanego czasu. Nic konkretnego nie robiliśmy, a imprezować można zawsze.

W rozmowie z portalem jastrzabpost.pl wspomniała, że w zamian za pracowitego Sylwestra odpocznie chociaż w święta. Gwiazda planuje wraz z rodziną wspólny wyjazd:

W tym roku święta spędzimy wyjątkowo z całą rodziną w górach. Tak więc nie mogę się doczekać. Zawsze spędzaliśmy święta albo w jednym, albo w drugim domu, a teraz i moi rodzice będą i teściowie i cała rodzina z siostrą. Jedziemy wszyscy do Nosalowego Dworu do Zakopanego i bardzo się cieszę. Będziemy jeździć na nartach, będziemy się sobą cieszyć, tak więc jestem przeszczęśliwa.

Życzymy w takim razie udanego wyjazdu!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz