Reklama
Strona głowna Instagram Baron odpowiada na ostatnią zaczepkę Antka

Baron odpowiada na ostatnią zaczepkę Antka

od Marcin Karwoski
Reklama
Ostatnim razem gdy Baron wraz z Antkiem spotkali sie na siłowni to Królikowski nazwał go Kseroboy. Choć był to żart, to gitarzysta Afromental nie zostawił tego bez odpowiedzi. Na jego istagramie znalazło się selfie z osłem a opis tłumaczy już wszystko.

Selfie z osłem Antkiem 😉
Dziś odwiedziłem @schroniskowndm i razem z dobrymi ludźmi z @coniveo.wykladziny przywieźliśmy mieszkającym tam czworonogom karmę i cały bus wypchany wykładzinami, żeby zadbać o ich komfort. Schroniskiem opiekują się cudowni ludzie, którzy są prawdziwymi aniołami. Sami dbają o 360 psów, koty, cielaki, kuce, osły, kozy, szopy pracze, sowę, papugę i nawet małpkę! Jeśli zastanawiasz się nad czworonożnym kompanem adoptuj go! Spotkałem dziś w ich oczach tyle szczerej miłości, która czeka z nadzieją na odwzajemnienie. Pomagajmy tym, którzy sami nie potrafią sobie pomóc.

Zdania w komentarzach były bardzo podzielone jedni zrozumieli żart inni wzieli sobie wszystko na poważnie.

Przypadek? Nie sądzę.

Kontra za kseroboya. Baron mistrz!

To jest niesmaczne!! Dwuznacznie o ośle Antku. Temat adopcji spada na drugi plan przez twój mało zabawny żart

View this post on Instagram

Selfie z osłem Antkiem 😉 Dziś odwiedziłem @schroniskowndm i razem z dobrymi ludźmi z @coniveo.wykladziny przywieźliśmy mieszkającym tam czworonogom karmę i cały bus wypchany wykładzinami, żeby zadbać o ich komfort. Schroniskiem opiekują się cudowni ludzie, którzy są prawdziwymi aniołami. Sami dbają o 360 psów, koty, cielaki, kuce, osły, kozy, szopy pracze, sowę, papugę i nawet małpkę! Jeśli zastanawiasz się nad czworonożnym kompanem adoptuj go! Spotkałem dziś w ich oczach tyle szczerej miłości, która czeka z nadzieją na odwzajemnienie. Pomagajmy tym, którzy sami nie potrafią sobie pomóc. ✨🙏🏼🐶🐱🐮🐴🐐🐐🦉🦜🐵🙏🏼✨ #antekosioł #adoptuj #weareone #pomagajmy

A post shared by 𝕬𝖑𝖊𝖐𝖘𝖆𝖓𝖉𝖊𝖗 𝕸𝖎𝖑𝖜𝖎𝖜-𝕭𝖆𝖗𝖔𝖓 (@alekbaron) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz