Reklama
Strona głowna Gwiazdy Barron Hilton nie żyje

Barron Hilton nie żyje

od Karolina Melon
Reklama
Barron Hilton zmarł w czwartek 19 września w wieku 91 lat. Był właścicielem znanej sieci hoteli marki Hilton. Swój majątek w ponad 90 procentach przekazał na cele charytatywne tym samu wspomógł fundację założoną jeszcze przez swojego ojca. Paris Hilton 38 letnia wnuczka na swoim Instagramie pożegnała go czułym wpisem z,którego można wnioskować jak ważną osobą był w jej życiu.

“Jestem ogromnie zasmucona, ze straciłam dziadka. Jednak cieszę się, bo wiem, że jest teraz w Niebie ze swoją bratnią duszą. Babcia Marilyn była jedną z najpiękniejszych kobiet – wewnątrz i na zewnątrz. Była charyzmatyczna, zabawna, pełna życia, miała serce ze złota. Byli taką parą jeszcze z czasów szkolnych, pobrali się i mieli razem 8 dzieci. Żyli cudownym, wspaniałym życiem. Byli jedną z tych par, które były sobie pisane. Zawsze będą dla mnie inspiracją – tęsknię za nimi i cieszę się, że było mi dane być świadkiem ich prawdziwej miłości. Kocham Cię, Nanu i Papa!

Wspomniała również jak wiele osiągnął w życiu.

“Był Legendą, wizjonerem, błyskotliwym i przystojnym, dobrym, żyjącym pełnią życia. Kiedy byłam małą dziewczynką, patrzyłam na niego jak na biznesmena. Był moim mentorem. Zawsze chciałam, żeby był ze mnie dumny. Rozmawiałam z nim kilka dni temu i powiedziałam mu, że miał ogromny wpływ na moje życie.

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz