Reklama
Strona głowna Gwiazdy Bartek Kasprzykowski wyśmiany przez maseczkę! Pojawiły się mocne słowa!

Bartek Kasprzykowski wyśmiany przez maseczkę! Pojawiły się mocne słowa!

od Marcin Karwoski
Reklama
Bartek Kasprzykowski pochwalił się na swoim instagramie przerażającym go doświadczeniem. Aktor zdradził, że  został wyśmiany za noszenie maseczki.

W aktualnej sytuacji panującej na świecie każdy dba o to, aby jak najbardziej się odizolować od reszty. Wchodzenie z domu ogranicza się do zalecanego minimum. Aktor, Bartek Kasprzykowski stosuje się do wszystkich zaleceń jednak przez jedną sytuację musiał wyjść ze swojego domu. Celebryta na swoim instagramie opisał, że to co go spotkało na ulicy było dla niego wielkim zaskoczeniem.

Bartek na swoim instagramie pochwalił się nowym zdjęciem. Aktor na opublikowanej fotografii pozuje w masce ochronnej. Celebryta w opisie zdradził, że własnie przez to został wyśmiany przez grupę budowlańców.

Dziś trzeba było. Pierwszy raz od zamknięcia. Pozdrawiam panów z budowy, co pozorowali pracę, ale humor im dopisywał, bo śmiali się z mojej maski i rękawiczek. Dużo zdrowia im życzę i ich starym matkom. I żonom. I dzieciom. I rodzicom ich wesołych kolegów, co śmieją się z histerii lemingów. Widać z matmy była pała, bo nie znają skutków takiej ignorancji. Albo oglądają tylko te wiadomości, które im pasują – zdradził.

W dalszej części opisu aktor postanowił zaapelować do swoich obserwatorów, aby nie lekceważyli tego całego zagrożenia.

Zostaję w domu dla moich teściów i rodziców, dzięki którym mogę jeździć po Polsce z przedstawieniem. Zostaję dla tych, którzy śmieją się na budowie. I dla nich, kiedy muszę, noszę te akcesoria. Odkopałem tę maseczkę w naszej apteczce, bo nie ma w aptekach. Jeżeli niepotrzebnie ją noszę, napiszcie, bo już się gubię w zaleceniach… chcę dobrze dla tego kraju. Jesteś patriotą? Zostań w domu

View this post on Instagram

Dziś trzeba było. Pierwszy raz od zamknięcia. Pozdrawiam panów z budowy, co pozorowali pracę, ale humor im dopisywał, bo śmiali się z mojej maski i rękawiczek. Dużo zdrowia im życzę i ich starym matkom. I żonom. I dzieciom. I rodzicom ich wesołych kolegów, co śmieją się z histerii lemingów. Widać z matmy była pała, bo nie znają wyników takiej ignorancji. Albo ogaldają tylko te wiadomości, które im pasują. Zostaję w domu dla moich teściów i rodziców, dzięki którym mogę jeździć po Polsce z przedstawieniem. Zostaję dla tych, którzy śmieją się na budowie. I dla nich, kiedy muszę, noszę te akcesoria. Odkopałem tę maseczkę w naszej apteczce, bo nie ma w aptekach. Jeżeli niepotrzebnie ją noszę, napiszcie, bo już się gubię w zaleceniach… chcę dobrze dla tego kraju. Jesteś patriotą? Zostań w domu. #jestespatriotazostanwdomu

A post shared by Bartek KasprzykowskiOficjalnie (@kasprzykowskibartek) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz