Reklama
Strona głowna Ogólne Bartosz Kapustka wznowił treningi!

Bartosz Kapustka wznowił treningi!

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Bartosz Kapustka wrócił do treningów z pierwszą druzyną Leicester City! To świetna wiadomość dla Polaka, który w marcu zerwał więzadła krzyżowe.

Bartosz Kapustka wrócił do zdrowia i chce walczyć o powrót do wielkiej piłki. Po wypożyczeniu do Oud-Heverlee Leuven – drugoligowego klubu w Belgii i ciężkiej kontuzji, Polak chce odbudować swoją sportową karierę w Leicester City. I co ważne, nie w zespole U23, a w pierwszej drużynie. Kapustka wrócił do treningów sierpniu, ale z pełnym obciążeniem trenuje dopiero od połowy listopada. Sam piłkarz, ale też jego trenerzy, nie chcieli szarżować. Polak miał spokojnie przyzwyczajać się do obciążeń i robić kolejne kroki w kierunku powrotu do pierwszej drużyny.

View this post on Instagram

Nice to be again with lads ⚽️💪🏻

A post shared by Bartosz Kapustka (@kapi67) on

Bartosz Kapustka ma 22 lata. Był objawieniem Euro 2016 w kadrze Adama Nawałki. Po turnieju odszedł z Cracovii do Leicester City, ale nie przebił się do pierwszego zespołu. Odszedł na wypożyczenie do Freiburga, ale tam też miał problemy z regularną grą. Wrócił do Anglii i znów został wypożyczony. Tym razem do Oud-Heverlee Leuven. Teraz wraca do Leicester i chce walczyć o swoją karierę.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz