Reklama
Strona głowna Gwiazdy Beata Kozidrak kusi piękną sylwetką na egzotycznych wakacjach

Beata Kozidrak kusi piękną sylwetką na egzotycznych wakacjach

od Karolina Melon
Reklama
Beata Kozidrak od pewnego czasu jest na specjalnej diecie oraz ćwiczy pod okiem trenera. Wszystko razem połączone przyniosło niesamowity efekt. Piosenkarka schudła i zachwyca swoją figurą. Jej dzienna dieta to jedyne 1500 kcal. Jak sama przyznaje dieta i codzienne ćwiczenia pomogły w uzyskaniu idealnej figury. Obecnie ćwiczy już w domu ponieważ trener pokazał jej ćwiczenia i nie musi wręcz unika siłowni na mieście.
Obecnie artystka wypoczywa na rajskich wakacjach. Zdjęciami z urlopu pochwaliła się na swoim Instagramie. Fani są zachwyceni jej wyglądem. Piosenkarka ma 59 lat i cały czas potrafi zaskakiwać swoich fanów.

“Ćwiczę, bo tego wymaga praca na scenie. Zazwyczaj półtorej godziny spędzam w swoim domowym studiu fitness. Na mieście w siłowni bywałam, tam prywatny trener pokazał mi ćwiczenia i teraz mogę robić je w domu

Materiały prasowe

Jednak dieta gwiazdy nie była spowodowana tylko chęcią schudnięcia. Jak się okazuje piosenkarka czuła się gorzej ze względu na podwyższone ciśnienie co skłoniło ją do zadbania o siebie.

Piosenkarce życzymy udanych wakacji oraz wytrwałości w utrzymaniu diety.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz