Reklama
Strona głowna Życie gwiazd Beata Kozidrak nie wstydzi się swojego ciała! Piosenkarka pokazała się w bikini!

Beata Kozidrak nie wstydzi się swojego ciała! Piosenkarka pokazała się w bikini!

od Paulina Buczkowska
Reklama
Jedna z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce nowy rok postanowiła rozpocząć od wypoczynku. Po wielu miesiącach intensywnej pracy Beata Kozidrak udała się do odległego od Polski Singapuru. To właśnie tam, pokazała się w bikini.

BEATA KOZIDRAK ZACHWYCA FOTOGRAFIAMI

Minione miesiące dla Beaty Kozidrak były bardzo intensywne. Gwiazda dużo swojej energii poświęciła pracy i zespołowi Bajm, z którym udała się w trasę koncertową. Ponadto wydała jubileuszową płytę. W jej życiu nie zabrakło również smutku i łez. Wokalistka pożegnała swojego brata – Jarosława Kozidrak. Nic więc dziwnego, że piosenkarka pozwoliła sobie na chwilę wytchnienia z dala od domu.

Beata Kozidrak wyleciała do upragnionego przez wielu turystów Singapuru.

Jest tu pięknie! 🌴 #babskiwyjazd

źródło zdjęcia: facebook.com/beatakozidrakofficial/

Wokalistka udostępniła w sieci zdjęcia z wyjazdu na których jest w okularach przeciwsłonecznych i bikini, a w tle widać piękną panoramę na miasto – Pani Beato, pięknie; Zazdroszcze u nas snieg lezy; Cudownego wypoczynku Pani Beato!  rozpisali się w komentarzach fani piosenkarki, która jak widać nie wstydzi się swojego ciała. Co więcej, piosenkarka w kolejnym poście zacytowała jeden z komentarzy swojego fana – „łap jedną ręką to, co da Ci świat”. Taki mam zamiar. Pozdrawiam Was! – dodała! 

źródło zdjęcia: facebook.com/beatakozidrakofficial/

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz