Reklama
Strona głowna Ogólne Beata Kozidrak o walce z chorobą! Jak czuje się artystka?!

Beata Kozidrak o walce z chorobą! Jak czuje się artystka?!

od Damian Kowal
Reklama
Beata Kozidrak opowiedziała o swojej walce z chorobą. Niespełna trzy lata temu walczyła z nadciśnieniem. Artystka niejednokrotnie lądowała przez to w szpitalu.

A jak jest obecnie? Jeszcze nie tak dawno przez dolegliwości dwukrotnie trafiła do szpitala. W rozmowie z WPROST zdradziła:

Jestem nadciśnieniowcem, muszę brać leki, co jakiś czas pojawiać się u lekarza. Dwa razy trafiłam ostatnio do szpitala. Ale przecież każdy koncert przeżywam tak, jakbym miała grać pierwszy. I dobrze, bo rutyna w każdej dziedzinie zabija, czy w związku, czy w muzyce. Nagrywając płytę „B3”, pracowałam na pełnych obrotach. Gdy wylądowałam w szpitalu, tylko modliłam się, żebym za dwa dni mogła jechać na koncert, nie zawieść kilkudziesięciu osób, które ze mną pracują i tych, którzy kupili bilety.

Jednak wszystko szczęśliwie się zakończyło i przeszło w przeszłość… W rozmowie z jastrzabpost.pl poinformowała:

Udzieliłam wywiadu, w którym powiedziałam, że kiedy pracuje mocno i silnie, to mi się coś takiego zdarzyło, ale to było 3 lata temu. Wy widzicie mnie, kiedy jestem na scenie, kiedy wyglądam pięknie. Ale żeby stworzyć coś, to trzeba naprawdę bardzo ciężko pracować i emocjonalnie i stresowo przeżywać. Ja oddaje się, kiedy coś robię to oddaje się na 100%. Organizm nie wytrzymał w pewnym momencie i tak się stało. Ale jest wszystko okay.

Życzymy dużo zdrowia i kolejnych fantastycznych, pełnych sił koncertów!

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz