Reklama
Strona głowna Gwiazdy Beata Pawlikowska wspomniała swojego byłego męża!

Beata Pawlikowska wspomniała swojego byłego męża!

od Marcin Karwoski
Reklama
Beata Pawlikowska kilka dni temu na swoim instagramie świętowała swoje zaręczyny. Dziś gwiazda postanowiła udzielić bardzo ciekawy wywiad. Celebrytka podczas rozmowy z tabloidem wspomniała swojego byłego męża Wojciecha Cejrowskiego.

Beata Pawlikowska wraz z początkiem nowego roku pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym, który wręczył jej ukochany Danny Murdock. Gwiazda kolejny raz wyjdzie za mąż. Dziś celebrytka podczas rozmowy z Faktem wspomniała swojego byłego męża. Jesteście ciekawi co takie powiedziała na jego temat?.

Beata dziś postanowiła trochę zdradzić informacji na temat swojego ostatniego małżeństwa. Gwiazda podczas rozmowy z Faktem zdradziła co sądzi aktualnie na temat swojego byłego męża. Okazuje się, że celebrytka bardzo dobrze go wspomina.

Szanuję go i życzę mu wszystkiego co najlepsze. Nie mam już przykrych wspomnień. Wprost przeciwnie, jestem mu wdzięczna dlatego, że poszłam za tym, co czułam w sercu i mogłam dzięki rozstaniu poznać i zrozumieć siebie. Zawsze będę Wojtka szanować – wyznała podczas rozmowy z faktem.

Warto dodać, że ich związek zakończył się w 2004 roku a trwał on 10 lat.

 

 

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz