Reklama
Strona głowna Gwiazdy Beata Tadla padła ofiara hakerów!

Beata Tadla padła ofiara hakerów!

od Marcin Karwoski
Reklama
Beata Tadla ostatnio na swoim Facebooku zamieściła bardzo przejmujący wpis. Okazała się, że hakerzy włamali się na jej profil na instagramie i je przejęli. Gwiazda cała historią podzieliła się ze swoimi fanami.

Beata Tadla jest bardzo aktywną osobą w mediach społecznościowych. Gwiazda na swoich profilach bardzo chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami oraz faktami ze swojego życia prywatnego. Celebrytka ostatnio podzieliła się dość nieprzyjemną historią ze swojego życia.

Beata na swoim Facebooku pochwaliła się nowym wpisem. Celebrytka podzieliła się ze swoimi fanami historią w której padła ofiarą hakerów. Okazuje się, że była ona szantażowana.

Drodzy! Hakerzy zlikwidowali moje konto na Instagramie. Włamali się do zabezpieczeń, zmienili identyfikatory, zażądali pieniędzy (w kryptowalucie), postawili ultimatum: albo płacisz w ciągu godziny albo tracisz profil. Nie zapłaciłam, więc straciłam konto budowane przez lata, z wieloma pamiątkami, wspomnieniami, historią mojej zawodowej drogi, z kontaktami. To było podłe, a ja czuję się po prostu okradziona z własności. Zaczynam zatem od nowa. Jeśli ktoś zechce do mnie wrócić, czekam z otwartymi ramionami- czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Drodzy! Hakerzy zlikwidowali moje konto na Instagramie. Włamali się do zabezpieczeń, zmienili identyfikatory, zażądali…

Publiée par Beata Edyta Tadla sur Mercredi 29 avril 2020

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz