Bebe Rexha za stara! Takie słowa usłyszała ostatnio…

Instagram/Bebe Rexha

Bebe Rexha to utalentowana dziewczyna, która obecnie robi furorę na rynku muzycznym. Mimo pięknego głosu, jej sylwetka niestety nie jest idealna. Oczywiście nie dla wszystkich..

Bebe Rexha wygląda staro

Fani gwiazdy kochają ją za to kim jest, a nie za to jak wygląda, albo ile przytyła. Jednak tego samego nie można powiedzieć o ludziach, którymi otacza się w show biznesie. Mowa tu o ludziach z wytwórni muzycznej, a dokładniej dyrektorze, który uznał, że gwiazda jest stara.

Jakiś czas temu Bebe wrzuciła do sieci zdjęcie w bieliźnie. Szybko zostało to skomentowane przez człowieka z Jej wytwórni. Dał jasno do zrozumienia, że w jej wieku takie coś nie przystoi.

Niedawno mój pan dyrektor powiedział mi, że się starzeję, a mój wizerunek jest „mylący”, ponieważ… jestem autorką piosenek i publikuję na instagramie seksowne fotki, a przecież songwriterki nie powinny tego robić, zwłaszcza w moim wieku. Mam 29 lat. Mam dość szufladkowania. Tworzę własne zasady. Mam dość tego, że kobiety w pewnym wieku określane są jako „wiedźmy”, a mężczyźni w późniejszym wieku stają się bardziej „sexy”. Tak czy inaczej, 30 sierpnia kończę 30 lat, i wiecie co? Nie uciekam przed tym. Nie będę kłamać na temat mojego wieku, czy śpiewać piosenki, które lepiej się sprzedadzą, bo będą sprawiały wrażenie, że jestem „młodsza”. Będę celebrować swój wiek, bo jestem mądrzejsza, silniejsza i ZAUFAJCIE MI, jestem teraz znacznie lepszą kochanką niż 10 lat temu

Po stronie Bebe Rexhy stanęły inne wokalistki, m.in. Taylor Swift, Rita Ora, Tinashe, Anastacia, Natasha Bedingfield, Lauren Jauregui, Jamie Lynn Spears, a także panowie z grupy The Chainsmokers i X Ambassadors, Justin Tranter, Ne-Yo.

Bebe Rexha nie mogła znaleźć projektanta

Warto przypomnieć, że jeszcze niedawno amerykańska gwiazda miała problem ze znalezieniem projektanta, który uszyłby jej kreację na galę, bowiem wszyscy uznali, że gwiazda jest zbyt dużych rozmiarów i nikt nie chciał podjąć się tego zdania.

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version