Reklama
Strona głowna Gwiazdy Będziecie w szoku! Daria Ładocha o roli prowadzącej program “Ameryka Express”!

Będziecie w szoku! Daria Ładocha o roli prowadzącej program “Ameryka Express”!

od Damian Kowal
Reklama
Daria Ładocha została nową prowadzącą program “Ameryka Express”. W jednej z rozmów opowiedziała o swojej reakcji po uzyskaniu tej wiadomości. Czy informacja ta ją zaskoczyła?

Aaa! Już to wcześniej powiedziałam w jednym wywiadzie, że byłam tak zaskoczona, że zostawiłam włączony samochód w miejscu pod domem, gdzie nie można parkować, z włączonym silnikiem i z otwartymi drzwiami.

Przypomnijmy, że jednym z zadań było przeżycie za dolara dziennie. Czy zatem była traktowana tak samo jak wszyscy uczestnicy? W rozmowie z portalem przeambitni.pl prowadząca stwierdziła, że:

Nie, ja w ogóle zrezygnowałam z pieniędzy. Stwierdziłam, że jak mam tego dolara, mogę im oddać, nie będę jeść. Chodziłam w krótkich spodenkach, włosy miałam cały czas rozwiane, absolutnie się solidaryzowałam z uczestnikami.

Czy jest zatem coś takiego co zaskoczyło Darię najbardziej? Czy któreś z miejsc zrobiło na niej największe wrażenie, a może wprost odwrotnie na czymś się zawiodła?

[…] Jesteśmy wszyscy w najpiękniejszych miejscach w danym kraju. […] I to jest piękne, że można dzielić te widoki, poznawać tych ludzi jeszcze ze wspaniałymi uczestnikami.

Dodatkowo na swoim Instagramie o uczestnikach napisała, ze:

Uczestnicy w programie to wspaniali ludzie, którzy ciężką pracą pokonują siebie każdego dnia. Jestem pewna że pokochacie ich tak jak ja.

Będziecie oglądać zmagania nowej grupy oraz zupełnie nowej prowadzącej?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez amerykaexpresstvn (@amerykaexpress.tvn)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz