Beyoncé i Drake zderzają się na parkiecie: Przełamując niespodziankę

Tydzień temu fani nie mieli pojęcia o Beyoncé Renesans lub Drake ‘ s Szczerze, Nevermind, poza subtelnymi mediami społecznościowymi Queen B. Teraz mamy pełny nowy album Drake ‘ a i datę premiery (29 lipca) Beyoncé, a także pierwszy smak jej projektu w głównym singlu “Break My Soul.”

Przeglądaj

Zobacz najnowsze filmy, wykresy i wiadomości

Zobacz najnowsze filmy, wykresy i wiadomości

I co więcej, Drizzy i Bey przyjęły swoje dźwięki w zdecydowanie tanecznym kierunku, a Drake połączył siły z nieoczekiwanymi artystami elektronicznymi w projekcie, a Beyoncé ponownie połączyła się z queen of bounce Big Freedia nad nową piosenką inspirowaną domem.

Na nowej Billboard Podcast Pop Shop, Katie i Keith opowiadają o lewych wydaniach tych artystów z listy A i o tym, co myślimy o ich ruchach na parkiecie.

Również w programie mamy informacje o tym, jak BTS zdobywa szósty album nr 1 na liście Billboard 200 z retrospektywną kompilacją Dowód – podobnie jak południowokoreańska grupa popowa ogłosiła, że idą na przerwę w realizacji solowych projektów. Dodatkowo, Joji wykresuje swój pierwszy hit w top 10 na liście Billboard Hot 100 songs z “Glimpse of Us”, podczas gdy Carrie Underwood utrzymuje swoją passę na liście Billboard 200, jako jej najnowszy wysiłek, Dżinsy I Dżety, notuje swój dziesiąty z rzędu album top 10.

Na Billboard Pop Shop Podcast jest twój one-stop shop dla wszystkich rzeczy pop na Billboard‘s weekly charts. Zawsze możesz liczyć na żywą dyskusję o najnowszych wiadomościach popowych, zabawnych statystykach i historiach, nowej muzyce i wywiadach gościnnych z gwiazdami muzyki i ludźmi ze świata popu. Przypadkowi fani popu i ćpuny z Wykresów słyszą Billboard“executive digital director, West Coast, Katie Atkinson i Billboardstarszy dyrektor Wykresów Keith Caulfield co tydzień na podcast, który można streamować na Billboard.com lub pobrano w Apple Podcasty lub twój ulubiony dostawca podcastów. (Kliknij tutaj, aby posłuchać poprzedniej edycji programu on Billboard.com.)

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version