Reklama
Strona głowna Gwiazdy Beyonce złamała zasady protokołu królewskiego podczas sporkania z Meghan i księciem Harrym

Beyonce złamała zasady protokołu królewskiego podczas sporkania z Meghan i księciem Harrym

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Meghan Markle powraca na salony, pomimo, że niedawno urodziła to nie zamierza siedzieć i wychowywać synka. Korzysta z możliwości i wychodzi na imprezy, na których może się pojawić. Ostatnio najgłośniejszym wyjściem była premiera filmu Król Lew, gdzie gośćmi premiery była księżna Meghan z księciem Harry, a także Beyonce z Jayem-Z.

To spotkanie budzi kontrowersje, bowiem zdaniem ekspertów Beyonce naruszyła protokół królewski. Pierwsza sytuacja, która nie powinna mieć miejsca to powitanie poprzez całowanie w policzek jak i uścisk dłoni. Odwieczna zasada głosi, że powinno unikać się dotykania monarchów, o czym gwiazda najwyraźniej zapomniała. Drugą najistotniejszą sprawą jest fakt, że Beyonce wraz z mężem przybyli na premierę filmu spóźnieni, docierając na miejsce po parze królewskiej. Zgodnie z protokołem to monarchowie powinni jako ostatni dotrzeć na imprezę.

Czy para królewska czuła się urażona? Nie wydaje nam się, ponieważ Meghan od momentu wejścia to rodziny królewskiej nie przestrzega żadnych zasad.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Meghan Markle 🔵 (@meghanmarkle_official)

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz