Reklama
Strona głowna Ogólne Big Brother ” Magda Wójcik boi się wracać do domu

Big Brother ” Magda Wójcik boi się wracać do domu

od Karolina Melon
Reklama




 Magdalena Wójcik 31 letnia mieszkanka domu Wielkiego Brata wyznała, że boi się wracać do domu.

Magdalena jest bardzo lubianą uczestniczka programu. Niedawno wyznała nieprzyjemne fakty dotyczące jej rodziny. Magda na codzień mieszka i pracuje w Londynie ,a udział w programie traktuje jak przygodę. Trzydziestojednolatka jest ulubienicą widzów. Wdała się w romans z Olehem, który odwzajemnia jej uczucia.

Niedawno zdradziła mroczną tajemnicę swojej rodziny.

Uczestniczka programu zdradza, że ma zaborczych rodziców i to jest główny powód dla, którego obawia się opuszczania domu .Obawia się reakcji bliskich na jej zachowanie. W jej rodzinnym domu panują żelazne zasady do których musi się stosować. Należy do nich między innymi powrót do domu o północy, jeżeli się spóźni natychmiast jest telefon od rodziców z milionami pytań.

Wyznała: “Bardzo kocham moją mamę. Wiem, że rodzice robią to z troski. Ale denerwuje mnie, gdy np. moja rodzina wie, że nie palę i tego nie toleruję. Ale wracam z imprezy i czuć ode mnie zapach dymu. Bo inni palili w moim towarzystwie. I od razu są podejrzenia:

“No zapaliłaś papierosa!”.

Ta nieufność we wszystkim…

W Londynie załatwiam różne sprawy za moich znajomych, bo oni się albo wstydzą, albo boją się, że się nie dogadają. A moja rodzina i tak się martwi o mnie, że coś się nie uda albo że coś mi się stanie – wyznała Madzia.

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz