Reklama
Strona głowna Gwiazdy Blanka Lipińska czy po raz kolejny żartuje z fanów

Blanka Lipińska czy po raz kolejny żartuje z fanów

od Karolina Melon
Reklama
Blanka Lipińska oznajmia,że rozstała się z partnerem. Tylko czy można jej wierzyć po tym jak niedawno zażartowała mówiąc,że wyszła za mąż. Obecnie na InstaStories poinformowała o rozstaniu z Maciejem siedzącym obok:

“Nagrywamy specjalnie dla Was te “storke”, choć uważamy, że nie jest to Wasza sprawa. Aczkolwiek przez to, że jesteśmy przez Was naciskani. Otóż to będzie wyznanie tego tygodnia, że… ROZSTALIŚMY SIĘ.

Gwiazda zapewnia,że oboje będą w przyjaznych stosunkach:

“Jak widzie nie oznacza to, żeby coś między nami się zmieniło. Nadal się kochamy, ale uznaliśmy, że jesteśmy bardziej kumplami. Trochę nie mieliśmy czasu. Ja potrzebuję rozmowy, a Maciej nie potrzebuje rozmowy. Na tym polegał problem.

Trzeba zaczekać na fakty,które pokażą czy to prawda czy kolejny żenujący żart.

Materiały prasowe

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

bajkodo 6 listopada 2019 - 14:05

Hmm… efekty są? Są, patrzcie – virtualo.pl/autor/blanka-lipinska-a69414/ Połowa to bestsellery. Blanka bazuje na popularności i tak będzie dalej. Przecież ma się pojawić ekranizacja jej filmu. Wiadomo, że będzie działać tak, żeby mówiło się o tym jak najwięcej. A szczerze? Mnie pasują jej książki, bo może nie są głębokie, ale podejmują wciągające tematy.

Napisz

Zostaw komentarz