Reklama
Strona głowna Gwiazdy Blanka Lipińska oceniła występ Wieniawy! Aktorka szybko na to odpowiedziała!

Blanka Lipińska oceniła występ Wieniawy! Aktorka szybko na to odpowiedziała!

od Marcin Karwoski
Reklama
Blanka Lipińska ostatnio oceniła występ Julii Wieniawy. Gwiazda dała do zrozumienia młodszej koleżance, że w końcu wyrobiła sobie talię. Ta jednak nie zostawiła tego bez swojej odpowiedzi.

Blanka Lipińska po najnowszym występie Julii postanowiła ją ocenić. Gwiazda podczas rozmowy z redaktorką pochwaliła aktorkę. Jednak nie obyło się bez uszczypliwości. Wieniawa bardzo szybko na swoim instagramie na to wszystko odpowiedziała.

Julia i Blanka zdaniem wielu przestały za sobą przepadać w momencie gdy ta druga związała się z Baronem czyli byłym Julii. Jakiś czas temu aktorka skomentowała te wszystkie doniesienia w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Nie wiem. Może to jest jakiś taki nowy, niestandardowy casting Blanki do jej nowego filmu. Alek, powodzenia

Blanka natychmiast na to odpowiedziała.

Julia skomentowała to tak, jak ona to zna. Jeżeli ona w ten sposób przechodzi castingi, to ja to pozostawię bez komentarza. Na moich castingach jest przynajmniej 10 osób, agencja, która się tym zajmuje.

Tym razem Lipińska kolejny raz udzieliła wywiadu dla portalu Jastrząb Post, tuż po najlepszym występie wieczoru czyli własnie Wieniawy.

Julia tańczy wybitnie. Widać było, że jest napięta. Kiedyś jak ja z nią rozmawiałam, to ona była przekonana, że ja tańczę. Powiedziałam, że nie, ona odpowiedziała, że szkoda. Pewnie, że szkoda, bo rywalizacja zawsze byłaby ciekawa. Natomiast Julka tańczy naprawdę świetnie. Widać, że jest trochę zestresowana, ale ja to dzisiaj widziałam po wszystkich. Ania Karwan jak się przygotowywała do tańca, to widziałam, jak jej bije serce.

W dalszej części przyznała, że zauważyła zmiana w wyglądzie aktorki.

Julka ma duże szanse na wygranie tego programu. Poza tym sport jej służy, chudnie, wreszcie zaczyna mieć talię. Super. Ja w ogóle uważam, że sport wyczynowy to jest najkrótsza droga do kalectwa, a druga sprawa, to że zawsze rzeźbi sylwetkę. Więc dla kobiet never better, bo ciało się zbija, cellulit spada, mięśnie się wypracowują. Ja coś o tym wiem.

Tym razem Julia bardzo szybko na to odpowiedziała. A to wszystko za pośrednictwem publikacji wpisu na jej instagramie.

Kiedy ktoś mówi, że nie mam talii – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

View this post on Instagram

Kiedy ktoś mówi, że nie mam talii.

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz