Reklama
Strona głowna Gwiazdy Blanka Lipińska- odbiła jej woda sodowa do głowy?

Blanka Lipińska- odbiła jej woda sodowa do głowy?

od Karolina Melon
Reklama
Celebrytka twierdzi, że jej praca polega na pozwaniu do zdjęć i rozdawaniu autografów.

Blanka Lipińska popularność zawdzięcza książce 365 dni, która została ogłoszona mianem „polskiego Greya”. Niespełna rok po premierze, autorka wydała już dwie kolejne części erotycznego dzieła, które również zapowiadają się bardzo obiecująco. Blanka Lipińska przyjaźni się z innymi znanymi osobami. Postanowiła wykorzystać przyjaźń z celebrytami do promocji literackiego debiutu. Jej ofiarą jest m.in. lubiana Natalia Siwiec. Kobiety przyjaźnią się ze sobą od lat. Nietrudno zauważyć, iż Lipińska lubi lansować się na ściance. Ponadto celebrytka uważa, ze jej praca aktualnie polega jedynie na pozowaniu do zdjęć i rozdawaniu autografów. Mogłoby się wydawać, że określenie „życie, jak w Madrycie” pasuje idealnie. Aczkolwiek nie zapominajmy, że droga ze szczytu na dno jest wbrew pozorom bardzo szybka. Myślicie, że Lipińska powinna wykazać trochę więcej pokory?

Instagram: blanka_lipinska

Instagram: blanka_lipinska

Reklama
2 komentarze
0

Zobacz również

2 komentarze

Lara 14 czerwca 2019 - 12:10

Nic dziwnego, że sodowka uderzyła do głowy skoro ma się tak wielkie ego jak ona. Lubiana Siwiec? Serio? Proszę niezaklamywac rzeczywistości jak KE.

Napisz
Butelka 28 marca 2021 - 20:41

Lipińska to polska pisarka, która ma kilka ciekawych zamiłowań i pasji. Z wykształcenia wizażystka, z zawodu hipnotyzerka 😀

Napisz

Zostaw komentarz