Reklama
Strona głowna Gwiazdy Blanka Lipińska odpowiedziała na zarzuty!

Blanka Lipińska odpowiedziała na zarzuty!

od Marcin Karwoski
Reklama
Blanka Lipińska na swoim instastory postanowiła odpowiedzieć na zarzuty swojej jednej fanki. Celebrytka przez to zdradziła nam czy jest samotna oraz jak się z tym czuje. Gwiazda w swojej wypowiedzi była bardzo szczera oraz otwarta.

Blanka Lipińska na swoim instagramie jest bardzo aktywna osobą. Celebrytka na swoim profilu zebrała już ponad 250 tysięcy obserwujących. Gwiazda bardzo chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym jak i zawodowym. Tym razem gwiazda postanowiła odpowiedzieć na zarzuty które postawiła jej jedna fanka.

Blanka na swoim instastory zamieściła screen z swojej rozmowy. Na opublikowanym zdjęciu mogliśmy przeczytać jakie zarzuty postawiła jej fanka.

Jest cicho, jesteś sama i nie jest Ci źle. Tak ciągle sama w tak dużym apartamencie? Współczuje Ci, Blania, i serdecznie ściskam, bo nie wierzę, że jesteś szczęśliwa mimo kasy, jaką masz. – napisała internautka.

Celebrytka bardzo szybko jej odpowiedziała. A to wszystko na jej instastroy. Jej odpowiedz idealnie punktuje wszystkie postawione przez internautkę zarzuty.

Zaczynając od faktów: apartament nie jest duży i nie wiesz, czy jestem sama. A współczucie ma sens, kiedy komuś coś się przytrafia, a nie kiedy ta osoba dokonuje świadomego wyboru z czystego egoizmu. Bo tak jest lepiej – odpisała Blanka

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz