Reklama
Strona głowna Gwiazdy Blanka Lipińska opowiedziała trochę o pierwszym spotkaniu z Baronem!

Blanka Lipińska opowiedziała trochę o pierwszym spotkaniu z Baronem!

od Marcin Karwoski
Reklama
Blanka Lipińska ostatnio udzieliła bardzo ciekawego wywiadu. Gwiazda podczas rozmowy z Pomponikiem opowiedziała o swoim pierwszym spotkaniu z Baronem.

Blanka Lipińska należy do grona gwiazd, które bardzo chętnie oraz otwarcie mówią o swoim życiu prywatnym. Celebrytka kolejny raz to potwierdziła. Tym razem podczas wywiadu z Pomponikiem, opowiedziała trochę o początkach relacji z Baronem. Warto przypomnieć, że na początku ich związek był ukrywany w internecie, a aktualnie tworzą jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie.

Blanka już jakiś czas temu zdradziła, że od dawna chciała poznać Barona. Pierwsza okazja jak się do tego nadarzyła to koncert Afromental, na który wybrała się razem z Natalią Siwiec i innymi znajomymi. Tym razem gwiazda opowiedziała o tym w wywiadzie z Pomponikiem.

Skończył koncert, poczekałam razem z Natalią i jeszcze z paroma innymi znajomymi. Na niego, no i on przyszedł, ja wyciągam rękę i mówię: „Cześć, jestem Blanka”, a on patrzy na mnie i mówi: „Cześć, wiem”. A ja mówię: „No tak, zapomniałam, osoby publiczne się znają”. Szczerze? I to był koniec, bo jakby tak bajera nam się nie pociągnęła i to było smutne – zdradziła dla Pomponika Blanka.

Okazuje się, że nie skończyła się tak ta historia. Gwiazda postanowiła bowiem zaprosić BArona na premierę filmu “365 dni” wokalista również otrzymał od niej dość oryginalny prezent.

Potem umówiliśmy się, ja miałam dla niego zaproszenie, miałam dla niego taki prezent, który dostawali niektórzy goście. Taki specjalny, zboczony, wiadomo, jaki film, jaka autorka, taki prezent. Spisaliśmy się na Instagramie, bo ja zapytałam, czy mu wysłać. Okazało się, że mieszkamy niedaleko siebie, no i właściwie to się możemy umówić i spotkać się na przekazanie prezentu – dodała Blanka.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz