Reklama
Strona głowna Gwiazdy Blanka Lipińska opowiedziała trochę o swojej studniówce!

Blanka Lipińska opowiedziała trochę o swojej studniówce!

od Marcin Karwoski
Reklama
Blanka Lipińska ostatnio udzieliła bardzo ciekawego wywiadu. Celebrytka poruszyła temat swojej studniówki. Okazuje się, że nie wspomina tej imprezy najlepiej.

Blanka Lipińska aktualnie jest osobą która wzbudza wiele emocji w polskim show biznesie. Za kilka tygodni pojawi się jej film “365 dni”, który jest oparty na jej książce. Gwiazda ostatnio podczas rozmowy z Kozaczkiem zdradziła trochę jak wyglądała jej studniówka.

Blanka na swoja studniówkę wybrała sukienkę z Zary. Jednak celebrytka nigdzie nie mogła jej dostać. Okazało się, że gwiazda odnalazła swoją sukienkę która była za duża. Blanka z tym problemem zwróciła się do krawcowej.

Tata wsadził mnie w samochód, zawiózł znów do Warszawy. W Zarze zaczęli szukać tej sukienki po całej Polsce i okazało się, że w Łodzi jest jedna. Dwa rozmiary większa. Kupiłam ją, bo taka byłam w niej zakochana. Dałam ją do krawcowej. I co zrobiła krawcowa? Zepsuła ją! Sukienka tak źle się układała!

Przez wpadkę z swoją karnacją gwiazda miała słaby humor na całej imprezie. Celebrytka przez to bardzo szybko ją opuściła.

Nienawidzę wspomnień ze studniówki. Nienawidzę tego, jak wyglądałam. Miałam obrzydliwą fryzurę, wstrętny makijaż, ohydny naszyjnik i źle przerobioną suknię. Zatańczyłam poloneza, nie mogłam nawet po cichu napić się alkoholu, wyszłam stamtąd po godzinie

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz