Reklama
Strona głowna Gwiazdy Blanka Lipińska przeszła metamorfozę! Takiej jeszcze jej nie widzieliście!

Blanka Lipińska przeszła metamorfozę! Takiej jeszcze jej nie widzieliście!

od Marcin Karwoski
Reklama
Blanka Lipińska postanowiła nieco zmienić swój aktualny wygląd. Gwiazda postawiła na nową fryzurę. Celebrytka zaszłymi zmianami pochwaliła się na swoim instagramie. Warto dodać, że jeszcze w takim wydaniu nigdy jej nie widzieliśmy. 

Blanka Lipińska ma za sobą bardzo intensywne tygodnie. A to wszystko za sprawą promocji filmu “365 dni”, który powstał na podstawie jej książki. Gwiazda mimo dużej aktywności zawodowej znalazła czas dla siebie i wybrała się do fryzjera. Swoją metamorfozę udostępniła na swoim instagramie.

Gwiazda na swoim oficjalnym instagramie zdała bardzo szczegółową relacje z pobytu u fryzjera. Okazuje się, że postanowiła ona jeszcze bardziej rozjaśnić swoje włosy. Warto wspomnieć, że celebrytka jeszcze nigdy nie miała tak jasnych włosów. Zmiana jest zauważalna gołym okiem – spójrzcie i oceńcie sami.

Instagram-blanka_lipinska

Mam nieprawdopodobnie odżywioną głowę, która już powoli zaczynała się sypać. No bo nie czarujmy się, bo jest się szatynką, która farbuje włosy na blond, może być różnie – zdradziła na swoim Instastories.

Warto również wspomnieć, że to własnie w takim wydaniu będziemy mogli oglądać Blankę w nowym show Polsatu “Tylko jeden”.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz