Reklama
Strona głowna Gwiazdy Blanka Lipińska według internautów jest nieszczęśliwa

Blanka Lipińska według internautów jest nieszczęśliwa

od Karolina Melon
Reklama
Ostatnio robi się głośno w show biznesie o Blance Lipińskiej. Jest to spowodowane filmem “365 dni”, który ma się niebawem pojawić na dużym ekranie.Warto dodać, że jest to film oparty na jej książce. Na pewno jest to powód do radości jednak jedna z internautek posądziła ją, że mimo dużego apartamentu i olbrzymiej kasy jest nieszczęśliwa.

“Jest cicho, jesteś sama i nie jest Ci źle. Tak ciągle sama w tak dużym apartamencie? Współczuje Ci, Blania, i serdecznie ściskam, bo nie wierzę, że jesteś szczęśliwa mimo kasy, jaką masz.

W sumie to nie wiadomo na jakiej podstawie tak uważa, ponieważ celebrytka bardzo dobrze pilnuje swojej prywatności. Nie należy do osób, które swoimi związkami chwalą się w mediach społecznościowych.Nie mniej postanowiła skomentować i odpowiedzieć internautce.

“Zaczynając od faktów: apartament nie jest duży i nie wiesz, czy jestem sama. A współczucie ma sens, kiedy komuś coś się przytrafia, a nie kiedy ta osoba dokonuje świadomego wyboru z czystego egoizmu. Bo tak jest lepiej – odpisała Blanka

Instagram/blanka_lipinska

Jeżeli celebrytka wybrała takie życie to nie ma jej czego zazdrościć ani o co posądzać.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz