Reklama
Strona głowna Gwiazdy Blanka Lipińska wybrała obsadę do filmu! Zdradziła kto zagra główne role w “365 dni”.

Blanka Lipińska wybrała obsadę do filmu! Zdradziła kto zagra główne role w “365 dni”.

od Damian Kowal
Reklama
Blanka Lipińska wybrała obsadę do swojego filmu “365 dni”.
Ekranizacja powieści erotycznej doczekała się wyboru aktorów. Autorka zdradziła parę, która wcieli się w głównych bohaterów.

Finiszujemy już. Za trochę ponad miesiąc wyjeżdżamy na Sycylię i zaczynamy zdjęcia. Został wybrane główny aktor, nie mogę powiedzieć kto. Jest Włochem. Bardzo przystojnym, pięknie zbudowanym Włochem, jak on się uśmiecha, to uśmiecha się cały świat. Natomiast Polska aktorka, która została wybrana jest niezwykle piękną, młodą kobietą. Nie jest to stajnia Vegi. Część osób będzie kojarzyło panią, część zapyta kto to i to będzie właśnie bardzo fajne.

Oprócz tego Blanka Lipińska wspomniała o tym jak przebiegały castingi do filmu. Przyszli aktorzy nie mieli, aż tak łatwo jak mogło się wydawać:

Castingi były długie i bardzo ciekawe, z tego względu, że ten proces jest bardzo ciekawy. Najpierw wybierasz aktorkę, później aktorkę w zderzeniu z drugoplanową aktorką, później w zderzeniu z głównym aktorem, najpierw w scenie zupełnie obłej, później lekko erotycznej, bo trzeba zobaczyć czy jest w ogóle ta chemia. Były długie, były żmudne, ale mam nadzieję, że się udały.

Czekacie już na pojawienie się filmu w kinach?

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz