Reklama
Strona głowna Gwiazdy Blanka Lipińska zabrała głos w sprawie ostatniego skandalu z filmem 365 dni!

Blanka Lipińska zabrała głos w sprawie ostatniego skandalu z filmem 365 dni!

od Marcin Karwoski
Reklama
Blanka Lipińska postanowiła się wypowiedzieć na temat ostatniego skandalu z plakatem do filmu 365 dni. Celebrytka nie przebierała w swoich słowach. Gwiazda to wszystko wyraziła na swoim instagramie.

Już za kilka tygodni do kin trafi film pt. 365 dni. Jest to erotyk, który porównuje się do Pięćdziesięciu twarzy Greya czy tez nawet Ojca Chrzestnego. Sam plakat idealnie obrazuje, że w filmie nie będzie brakowało odważnych scen. Ostatnio Blanka Lipińska zdradziła, ze plakat ostatecznie musiała ocenzurować.

Blanka postanowiła się wypowiedzieć na temat decyzji o ocenzurowanie plakatu. Gwiazda w swojej wypowiedzi nie ukrywała wkurzenia. Idealnie obrazują to jej słowa która momentami są ostre. Celebrytka swoją wypowiedź udostępniła na swoim instastory.

Ja wiedziałam, że ten kraj nie jest gotów na film “365 dni”, tak jak nie był gotów na książkę, natomiast nie sądziłam, że aż tak bardzo. Wyobraźcie sobie, że musimy ocenzurować plakat, gdyż widzowie w kinach zgłosili zażalenie odnośnie niego, że deprawuje dzieci oraz obraża ich uczucia – powiedziała.

Waszym zdaniem dobrze, że został on ocenzurowany?. Zapraszamy do wyrażania swojej opinii w komentarzach pod opublikowanym wpisem.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz