Reklama
Strona głowna Gwiazdy Blanka Lipińska zdradziła dlaczego od kilku dni chodzi w jednej koszulce!

Blanka Lipińska zdradziła dlaczego od kilku dni chodzi w jednej koszulce!

od Marcin Karwoski
Reklama
Blanka Lipińska ostatnio na swoim instagramie zdradziła dlaczego od kilku dni nie zmienia swojej koszuli. Okazuje się, że ta jedna ma dla niej szczególne znaczenie.

Już od prawie miesiąca Polacy przebywają w swoich domach. Wiele gwiazd przez ten okres poprawiło swoją aktywność w mediach społecznościowych. Dobrym tego przykładem jest Anna Lewandowska która nawet założyła TikToka. Blanka również stała się bardziej aktywna jednak na swoim instagramie.

Blanka domową izolacje spędza z Baronem. Celebryci są ze sobą bardzo blisko przez ten okres. Tym razem Lipińska zdradziła dlaczego od trzech dni chodzi w jednej koszulce. Okazuje się, że to wszystko przez grafikę która się na niej znajduje.

Dzień dobry, moi kochani, to jest piękny dzień. Wstaliśmy dzisiaj o 11:30. Ja to zostałam obudzona, bo pewnie spałabym do tej pory. Ściągnęłam sobie hybrydę zębami i przeczytałam zarzuty dotyczące tego, że jestem trzeci dzień w tym samym outficie. Nie, to jest mój outfit poranny, ponieważ dowiedziałam się, że każda dziewczyna muzyka powinna nosić koszulkę z jego zespołem, powinna w niej spać albo trenować. Ja nie trenuję, więc śpię, przytulona do całego zespołu Afromental – wyznała na InstaStories celebrytka.

Instagram-blanka_lipinska

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz