Reklama
Strona głowna Gwiazdy Blue Cafe o wielkim sukcesie Viki Gabor!

Blue Cafe o wielkim sukcesie Viki Gabor!

od Damian Kowal
Reklama
Zespół Blue Cafe ocenił poczynania Viki Gabor! Jak widzą ją w przyszłości i czy wróżą jej sukces?! Dominika Gawęda i Paweł Rurak-Sokal dali “przepustkę” do sławy młodej piosenkarce. Dzięki nim dostała się do finału programu “Szansa na sukces”, a następnie wystąpiła i wygrała Eurowizję Junior 20919.

Po wykonaniu piosenki “You May Be In Love” z repertuaru Blue Cafe, Dominika wręczyła Viki złoty bilet. W finale młoda piosenkarka dostała od zespołu najwyższą notę co zapewniło jej możliwość reprezentowania naszego kraju podczas konkursu Eurowizja Junior 2019. Dlatego też Viki Gabor jest dla zespołu szczególnie bliska.

W rozmowie z portalem jastrzabpost.pl Dominika Gawęda wypowiedziała się na temat młodszej “po fachu” koleżance:

Oczywiście, że słuchamy. A Viki Gabor jest w szczególności bliska naszemu sercu, bo w odcinku Szansy na sukces, w którym my dokonywaliśmy wyboru, Viki wystąpiła i wygrała, więc od początku czujemy, że Viki jest nam bliska. Jest ona też bardzo młoda. Przed nią wiele, wiele lat ciężkiej pracy. Należy dać jej takie wytchnienie, aby ona sama mogła w przyszłości dokonać wyboru, czego naprawdę chce, i którą ścieżką chce podążać.

Także Paweł Rurak-Sokal stwierdził, że show-biznes jest ciężką do udźwignięcia rzeczą dla młodych osób takich jak Viki:

Viki to jest wielki talent, I należy na to bardzo uważać, aby mieć świadomą promocję tej dziewczyny. Show-biznes jest bardzo trudny. Nie raz można zrobić za dużo i są efekty.

Zgadzacie się z ich słowami?

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz