Reklama
Strona głowna Gwiazdy Borys Szyc chwali się czerwonym paskiem! Odpowiada na słowa Karoliny Korwin Piotrowskiej!

Borys Szyc chwali się czerwonym paskiem! Odpowiada na słowa Karoliny Korwin Piotrowskiej!

od Damian Kowal
Reklama
Borys Szyc chwali się zdjęciami świadectwa z czerwonym paskiem swojej córki!

Seria zdjęć z zakończenia roku szkolnego córki pojawiła się na Instagramie aktora. Trend ten nie spodobał się Karolinie Korwin Piotrowskiej.

Na zakończenie roku szkolnego faktycznie na profilach gwiazd znajdziemy pełno “cudownych” świadectw. W wir szaleństwa ze świadectwami wpadł także Borys Szyc. Pochwalił się on zdjęciem szkolnych sukcesów 15-letniej córki Sonii.
Pod zdjęciem świadectwa nie omieszkał napisać:

Duma i wzruszenie. Koniec czegoś , początek nowego. Jestem z Ciebie piekielnie dumny. To nie wyświechtane słowa, że „dałaś radę”. Było Ci ciężko, zmieniłaś szkole, przeżyłaś strajk nauczycieli, dojrzewasz, masz mnóstwo zajęć dodatkowych, swoje pasje : konie i śpiew. Zyjesz między dwoma domami i dałaś nam najpięknieszy prezent, o który nawet nie prosiliśmy. Zaufanie i ciężka prace, którą włożyłaś by tak pięknie zakończyć ten etap swojego życia. Teraz wiele drzwi stoi przed Tobą otworem. Wiem, że dobrze wybierzesz. @soniawiktoriaa

Wstawiając zdjęcie z córką odpowiedział także Korwin Piotrowskiej, której nie spodobał się trend dodawania zdjęć świadectw przez znanych rodziców:

[…] @karolinakp poruszyła ważny temat ,czy to nie wyścig szczurów i pokazywactwa na feju, żeby się tak chwalić tym przeklętym czerwonym (czerwoni precz!) paskiem… Karolino ale trochę jednak przesadzasz.

Za kim jesteście? Kogo rację popieracie?

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz