Reklama
Strona głowna Gwiazdy Borys Szyc dumny z córki

Borys Szyc dumny z córki

od Karolina Melon
Reklama
Aktor Borys Szyc dumny chwali się świadectwem swojej 15 letniej córki Sonii.

Szyc na swoim instagramie opublikował serię zdjęć z córką, która  ukończyła szkołę  podstawową z wyróżnieniem ,  chwali się nie tylko świadectwem , ale także  Sonią , która jest bardzo podobna do niego.

Przy okazji nawiązuje do wpisu Karoliny Korwin Mikke , która nie koniecznie toleruje publikowanie świadectw swoich pociech przez celebrytów.

“Parę słów o paskach.

Nie tych na TVP, bo te są zawsze na czerwono i nikt się nie czepia. Karolina Korwin Piotrowska poruszyła ważny temat, czy to nie wyścig szczurów i pokazywactwa na feju, żeby się tak chwalić tym przeklętym czerwonym (czerwoni precz!) paskiem… Karolino, ale trochę jednak przesadzasz.

Wtedy zamiast fejsa miałaś tłum cioć, wujków, dziadków, babć, kuzynów bliższych i dalszych, sąsiadów, kumpli na trzepaku, nowych kumpli na wakacjach, nawet panie z dawnego przedszkola dopytywały się:

„No i jak Ci Borysku poszło”. A nie zawsze poszło dobrze. (…) To dla dzieci bardzo ważne. Tak samo ważne, jak powiedzieć, nie martw się, że nie masz czerwonego paska, dla mnie i tak zawsze będziesz najlepszy, będę Cię kochał i wspierał – czytamy.

Borys Szyc dodał że  córka ma po raz pierwszy świadectwo z wyróżnieniem i sama na to ciężko pracowała.

“Po strajku nauczycieli, po nadrabianiu materiałów, po szaleńczym nadrabianiu materiału, po łączeniu tego ze sportem i śpiewaniem… i tak! Jestem z niej piekielnie dumny i mój post ze zdjęciem (dam na koniec żeby nie epatować) tego paska, to szacunek i podziękowanie dla niej. Nie łechtanie mojej próżności ani jakiś wyścig szczurów. Wspieram Was wszystkie dzieciaki, które przez niezbyt mądrych dorosłych zostaliście wpędzeni w niezłe kłopoty i teraz brakuje dla wszystkich miejsc do szkół, liceów, techników.

A pasek?

Phi!

Jest z niego wielka radość i duma teraz, i to najzwyczajniej duży plus w dostaniu się do dobrego liceum” – pisze Borys.

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz