Reklama
Strona głowna Gwiazdy Borys Szyc został ojcem!

Borys Szyc został ojcem!

od Marcin Karwoski
Reklama
Borys Szyc na swoim instagramie pochwalił się radosną nowiną. Aktor zdradził, że na świecie pojawił się jego syn. Celebryta na swoim profilu zdradził również trochę szczegółów.

Borys Szyc na początku listopada zdradził, że niedługo on i jego żona zostaną rodzicami. Aktor również nie trzymał w tajemnicy płci dziecka. Wiadomo więc było, że na świat przyjdzie synek. Teraz na swoim instagramie pochwalił się, że syn jest już z nimi w domu.

Borys na swoim instagramie pochwalił się nowym zdjęciem. Na opublikowanej fotografii pozuje ze swoim synkiem oraz swoją zoną. W opisie zdradził imię małego.

Pojawił się u nas w pierwszy dzień wiosny. W najdziwniejszą wiosnę, jaką pamiętam. Ma na imię Henryk. Jak jego pradziadek. Jest zdrowy, malutki i tak piękny, że powstrzymuje się by go nie zjeść. Bo schrupałbym mu stópki i rączki… A pachnie jak najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa. Jego mama jest najdzielniejszą i najpiękniejszą kobietą jaką znam. Cóż to za szczęście. Cóż to za dziwny czas. Pokolenie korona rusza w ten dziwny świat. My mamy nadzieję, że będzie lepszy, on ma teraz ochotę na mleko. I tyle go teraz obchodzi. I żeby być blisko. Jesteśmy. Bądźcie zdrowi

View this post on Instagram

Pojawił się u nas w pierwszy dzień wiosny. W najdziwniejszą wiosnę, jaką pamiętam. Ma na imię Henryk. Jak jego pradziadek. Jest zdrowy, malutki i tak piękny, że powstrzymuje się by go nie zjeść. Bo schrupałbym mu stópki i rączki… A pachnie jak najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa. Jego mama jest najdzielniejszą i najpiękniejszą kobietą jaką znam. Cóż to za szczęście. Cóż to za dziwny czas. Pokolenie korona rusza w ten dziwny świat. My mamy nadzieję, że będzie lepszy, on ma teraz ochotę na mleko. I tyle go teraz obchodzi. I żeby być blisko. Jesteśmy. Bądźcie zdrowi❤️🙏 #witamyhenryka #czesc #zdrowko #parówko #siema #superpachne #chcemleka #newlife #henryisindahouse #purelove❤️ #miłośćwczasiekwarantanny

A post shared by Borys Szyc Official (@borys.szyc) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz