Brad Pitt chwali Anę de Armas w „blondynce”: „trudna sukienka do wypełnienia”

Ana de Armas zagra w roli Marilyn Monroe w” blondynce”, nowym filmie Netflix reżysera Andrew Dominika, i już trafia na pierwsze strony gazet. Nadchodząca biografia, oparta na powieści Joyce Carol Oates z 2000 roku o tym samym tytule, to dramat, który na nowo wyobraża życie Monroe jako ikony Hollywood — przypominający jej ulotne dzieciństwo, sławę i romantyczne nieszczęścia.

16 czerwca Netflix udostępnił pierwszy zwiastun filmu „Blonde”, w którym po raz pierwszy pojawia się nawiedzająca wersja filmu” Diamonds Are a Girl 's Best Friend” oraz de Armas w roli Monroe. 28 lipca the streaming giant opublikował pełny zwiastun „Blonde” — który zawiera krótkie spojrzenie na Bobby 'ego Cannavale’ a jako Joe DiMaggio-a w nim Monroe de Armas próbuje dowiedzieć się, gdzie kończy się Norma Jean, a zaczyna jej postać na ekranie. Tego samego dnia serwis Netflix udostępnił również nowe zdjęcia De Armas jako Monroe, w tym zdjęcia jej kultowej stylizacji w stylu pin-up.

Choć wielu widzów jest podekscytowanych widząc, jak De Armas wchodzi w buty Monroe, inni komentują, że akcent aktora nie do końca pasuje do tchórzliwego głosu zmarłego ikony. Jednak oficjalna posiadłość Monroe, która nie zezwoliła na zrobienie „Blondynki”, stanęła w obronie castingu de Armasa. „Marilyn Monroe jest wyjątkową ikoną Hollywood i popkultury, która przekracza pokolenia i historię. Każdy aktor, który wejdzie do tej roli, wie, że ma duże buty do obsadzenia. Na podstawie samego zwiastuna, wygląda na to, że Ana była świetnym wyborem castingowym, ponieważ oddaje blask, człowieczeństwo i wrażliwość Marilyn ” — powiedział Marc Rosen, prezes entertainment w Authentic Brands Group — która jest właścicielem posiadłości Marilyn Monroe-według odmiany. „Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć film w całości!”

Brad Pitt, który jest jednym z producentów filmu, również pojawił się w obronie de Armasa w sierpniu. 1 wywiad z Entertainment Tonight. „To było 10 lat w tworzeniu”, powiedział o filmie. „Dopiero gdy znaleźliśmy Anę, udało nam się przedostać przez linię mety.”Pochwalił również występ de Armasa, nazywając ją” fenomenalną w nim „i opisując rolę Monroe jako” trudną do wypełnienia sukienkę.”

„Blondynka” ma trafić na Netflix tej jesieni z oceną NC-17, pierwszy film od streamera, który otrzymał to oznaczenie. Uzyskanie oceny NC-17 jest zwykle pocałunkiem śmierci dla sukcesu filmu, ponieważ ogranicza sprzedaż biletów. Ale ponieważ Netflix nie nadaje pierwszeństwa wydawcom teatralnym, tak jak robią to tradycyjne studia, wydaje się, że streamer nie jest tak zaniepokojony.

„To wymagający film” – powiedział w lutym reżyser Dominik Screen Daily o kontrowersyjnej ocenie filmu. „Jeśli widzom się to nie podoba, to jest problem publiczności. Nie kandyduje na urząd publiczny. Dodał: NC-17 film o Marilyn Monroe Chcę zobaczyć wersję NC-17 historii Marilyn Monroe.”

Czytaj dalej wszystko, co wiemy o „blondynce”, w tym obsadę, datę premiery i zwiastun.

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version