Reklama
Strona głowna Gwiazdy Brad Pitt wściekły na Angelinę Jolie? “Chce się uwolnić od tej wariatki”

Brad Pitt wściekły na Angelinę Jolie? “Chce się uwolnić od tej wariatki”

od Marcin Karwoski
Reklama
Gdy wiadomość o rozstaniu Angeliny Jolie I Brad’a Pitt’a obeszła świat, wiele osób przeżyło szok. Ponieważ ich małżeństwo uchodziło jako idealne. W 2016 roku Jolie złożyła papiery rozwodowe. Rozprawa trwa już ponad dwa lata.

Aktorce udało się wygrać wyłączne prawo opieki nad szóstka dzieci z możliwością widywania ich przez ojca w ustalonych przez sąd terminach. Orzeczenie w sprawie rozwodu jeszcze ostatecznie nie zapadło, ale wiele wskazywało na to, że celebryci doszli do porozumienia. Jednak amerykański „Radar Online” donosi, że Jolie przedłuża rozwód, co denerwuje Pitta.

Jest sfrustrowany, bo rozwód wciąż się przeciąga. Powiedział, że Angelina nie chce kompromisów i sprawia trudności celowo, a sam rozwód powinien był być sfinalizowany przynajmniej rok temu – Nie jest zainteresowany obmawianiem jej w mediach czy przy dzieciach, ale ten cyrk kosztuje go wiele energii, czasu i pieniędzy. Powiedział, że marzy o tym, by wreszcie to wszystko zakończyć i uwolnić się od tej wariatki-  mówi „Radar Online”

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Angelina Jolie (@angelinajolieofficial)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz