Reklama
Strona głowna Gwiazdy Brad Pitt zwrócił się do Leonaro Dicaprio!

Brad Pitt zwrócił się do Leonaro Dicaprio!

od Marcin Karwoski
Reklama
Złote Globy 2020 przyniosły wiele ciekawych wypowiedzi. Jedna z nich na pewno wykonał sam Brad Pitt który postanowił zwrócić się do Leonardo DiCaprio. Jego zdaniem gdyby to on grał Rose to film zakończyłby się inaczej niż teraz. Jego zdaniem na na tej trawie było miejsce dla dwojga.

Brad Pitt odebrał swój Złoty Glob za swoja najlepszą drugoplanową role w filmie pt. Pewnego razu … w Hollywood”. Podczas swojej przemowy postanowił podziękować wszystkim za zaangażowanie. Aktor również znalazł idealny czas na mały żarcik w stronę Leonardo DiCaprio.

Brad swój żart zaczął bardzo niewinnie. Swojego przyjaciela DiCaprio nazwał partnerem w zbrodni. Oraz postanowił wytłumaczyć widzom dlaczego wszyscy co z nim graja otrzymują potem nagrody.

Rok w rok patrzyłem, jak aktorzy z drugiego planu, którzy z nim grają, dostają potem wyróżnienia. Wszyscy wstawali i dziękowali właśnie jemu. Teraz wiem, dlaczego. To gwiazda, dżentelmen. Nie byłoby mnie tutaj bez ciebie – zwrócił się do Leonardo. – Dziękuję ci, gościu.

Aktor na sam koniec postanowił coś dodać w stronę Kate Winslet.

Ja bym się dla ciebie przesunął na tej tratwie.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz