Reklama
Strona głowna Ogólne Brat księżnej Kate szczerze o swojej chorobie i rodzinie królewskiej

Brat księżnej Kate szczerze o swojej chorobie i rodzinie królewskiej

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Księżna Kate to ulubienica rodziny królewskiej a także Brytyjczyków. Pokochana za szczerość, neutralność i szczery uśmiech, którym zaraża podczas każdego wyjścia. Wydawać by się mogło, że jej życie to bajka, jednak nie do końca tak jest. Księżna przez długi czas zajmowała się problemami swojej rodziny. Mimo, że jej siostra wyszła szczęśliwie za mąż to jej brat niestety nie może tego powiedzieć. James Middleton wpadł w depresję do tego stopnia, że był bliski śmierci.

Obecnie mężczyzna po kilku miesiącach terapii podnosi się na nogi i opowiada o tym podczas wywiadu dla gazety The Tatler. Szczęśliwy i cieszący się każdym dniem brat księżnej wyznaje, że najgorsze już za nim.

Depresja była dla mnie paraliżująca. Nie wychodziłem z łóżka. To było okropne. Ciągle czułem się niespokojny i miałem wyrzuty sumienia, że leżę w łóżku i nie robię kompletnie nic. Jednocześnie nie byłem w stanie pracować, ani normalnie żyć. Trudno jest opisać ten stan. To nie jest tylko smutek. To choroba. To jak rak umysłu. Jestem szczęśliwy. Znowu czuję się jak James Middleton. Czuję się tak, jak wtedy, gdy miałem 13 lat i byłem podekscytowany życiem.

W rozmowie został także poruszony temat powiązania z rodziną królewską. James uważa, że zainteresowanie jego osobą wynika z tego, że jest bratem Kate:

Jestem od nich niezależny. Jeśli ktoś interesuje się mną, bo ciekawi go moje życie, to bardzo się cieszę. Jeżeli jednak zainteresowanie dotyczy faktu, że jestem bratem księżnej Kate, to w ogóle mi to nie schlebia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez James Middleton (@jmidy)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz