Reklama
Strona głowna Gwiazdy Brytyjski zespół po raz pierwszy w Polsce! Clean Bandit wystąpi podczas otwarcia Westfield Arkadia

Brytyjski zespół po raz pierwszy w Polsce! Clean Bandit wystąpi podczas otwarcia Westfield Arkadia

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Clean Bandit to zespół tworzony przez dwóch zdolnych muzyków i jedna wiolonczelistka. Ich utwory z największymi nazwiskami stają się hitami, a cały świat nuci je na każdym kontynencie. Mimo, że są oni na rynku dość długo to dopiero teraz zaszczycą nas swoją obecnością, bowiem już za kilka dni duet przyjedzie do Polski by dać swój pierwszy koncert.

25 września odbędzie się oficjalne otwarcie centrum handlowego Arkadia pod nową nazwą Westfield Arkadia, a podczas tego wydarzenia zaśpiewa zespół Clean Bandit.

Z pewnością fani zespołu będą zadowoleni, bowiem już za tydzień w warszawskim centrum handlowym Westfield Arkadia usłyszymy największe hity brytyjskiego duetu. Organizatorzy wydarzenia zapewnili możliwość uczestnictwa w koncercie, jednak jest mały haczyk. Aby pojawić się na koncercie trzeba odebrać bilet na stronie centrum handlowego, a ich ilość niestety jest ograniczona.

Pierwszeństwo do odbioru wejściówek oczywiście mieli klienci posiadający karty lojalnościowe, natomiast po 24 godzinach dostęp do nich mają również pozostałe osoby. Cała “akcja” ruszyła już 13 września, niestety ilość darmowych biletów jest nieznana. Jednak wierni fani na pewno zdążyli już “zaopatrzyć” się w cenny bilet.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez cleanbandit (@cleanbandit)

 

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz