Reklama
Strona głowna Hot Była żona Jacka Rozenka walczy z rakiem

Była żona Jacka Rozenka walczy z rakiem

od Marcin Karwoski
Reklama
Pierwsza żona Jacka Rozenka Katarzyna Litwiniak, od trzech lat zmaga się z rakiem. Kiedy wszyscy myśleli, że udało jej się pokonać ciężki nowotwór, ten znów dał o sobie znak. Tym razem zaatakował z podwojoną siła.

W 2016 roku usłyszałam pierwszą diagnozę: rak piersi. Po operacji, radioterapii, hormonoterapii i wielu innych zabiegach czułam, że wracam do zdrowia, co dawało mi nadzieję na zdrową przyszłość, jednak wyniki badań wykazujące obecność aktywnych komórek rakowych w organizmie nigdy nie były w normie. Pojawiły się bardzo uciążliwe bóle kręgosłupa. W lutym 2019 roku postawiono mi nową diagnozę – rozsiany przerzut raka do kości – wyznała zasmucona pani Kasia.

Kobieta potrzebuje pilnie pieniędzy na leczenie. Jej syn Adrian Rozenek w wywiadzie z „Super Expressem” prosi o pomoc

Moje życie zmieniło się całkowicie kiedy usłyszałem diagnozę mojej mamusi. Jest to dla mnie najważniejsza osoba na świecie. Nauczyła mnie wszystkiego. Jest niesamowicie silną i ciepłą osobą. Świat by dużo stracił gdyby jej zabrakło. Mama od trzech lat sama dzielnie walczy z rakiem. Niestety w ostatnich dniach okazało się, że przeżuty są poważniejsze niż się spodziewaliśmy. Jedyne co może pomóc to bardzo droga metoda, leczenie protonowe, które jest dostępne tylko w Niemczech. Nie jesteśmy w stanie dozbierać z rodziną takich pieniędzy, dlatego prosimy wszystkich o pomoc – Powiedział Adrian Rozenek dla „Super Expressu”

Gdyby ktoś z czytelników begio.pl chciał pomóc rodzinie Rozenków , później są podane wszystkie potrzebne dane.

Numer konta Fundacji: 52 1050 1025 1000 0090 3010 4252

Tytuł przelewu: Kasia Litwiniak

Dane odbiorcy: Fundacja Znajdź Pomoc

al. Rzeczypospolitej 2 lok. U-2

02-972 Warszawa

Instagram-litwiniak

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz