Reklama
Strona głowna Gwiazdy Były mąż Meghan Markle powiedział sakramentalne tak!

Były mąż Meghan Markle powiedział sakramentalne tak!

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Były mąż Meghan Markle ożenił się z córką miliardera.

Wieści zza oceanu nadeszły w dość nietypowym momencie. Obecnie poród Meghan stał się jednym z najgłośniejszych wydarzeń tego roku. Trevor Engelson czyli były mąż księżnej Sussex postanowił wykorzystać swoje pięć minut. Producent filmowy rok po hucznym weselu swojej byłej zdecydował się zrobić to samo i powiedział sakramentalne tak obecnej ukochanej.

Uroczystość odbyła się pod gołym niebem na jednej z kalifornijskich plaży. W towarzystwie rodziny i przyjaciół Trevor wraz Tracey Kurland przeżyli najważniejszy i najszczęśliwszy dzień swojego życia. Co do stylizacji zrobili wyjątek, para podeszła do tego „na luzie” zakładając bardziej koktajlowe stroje. Pan młody założył różowy garnitur, biały t-shifty i mokasyny, natomiast Pani młoda postanowiła włożyć biały koronkowy komplet, który odsłaniał jej brzuch.

Portal E!Online podaje znaczącą różnice między ceremonią Meghan a Trevor’a:

Ceremonia nie mogła się bardziej różnić od royal wedding. Nie było poważnie i z patosem, wszyscy się dobrze bawili w luźnej atmosferze

Cóż nie ma się co dziwić, ślub pary królewskiej musi być zrobiony z przytupem, natomiast w świecie show biznesu można pozwolić sobie na wiele.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz