Reklama
Strona głowna Sport Były mistrz świata zatrzymany za jazdę po alkoholu!

Były mistrz świata zatrzymany za jazdę po alkoholu!

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Były zawodnik reprezentacji Francji z którą zdobył tytuł mistrza Świata oraz Europy David Trezeguet został zatrzymany. Policja w Turynie zatrzymała go za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Ponadto Francuz miał obrażać funkcjonariuszy.

Obecnie Trezeguet mieszka w Turynie, ponieważ przez 10 lat był zawodnikiem miejscowego Juventusu, a obecnie jest ambasadorem tego klubu. Jak informują włoskie media, Francuz wracał w nocy ze środy na czwartek z imprezy. Jechał tak szybko, że zainteresowała się nim policja. Gdy policjanci zatrzymali go i zrobili badanie alkomatem wyszło, że w jego krwi są ponad dwa promile alkoholu. Francuz już wcześniej został pozbawiony prawa jazdy. W obecnej sytuacji może spodziewać się wysokiej kary za obrażanie policjantów. Były reprezentant karierę zakończył trzy lata temu. Jego największe sukcesy z reprezentacją uzyskał w 1998 roku – Mistrzostwo Świata oraz dwa lata później – Mistrzostwo Europy.

Na Twitterze swoją opinię napisał także wicepremier Włoch Matteo Salvini “Dziękuję policjantom z Turynu. A zachowanie “mistrza” łaskawie pomińmy milczeniem… ”

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz