Reklama
Strona głowna Ogólne „Całe życie z wariatami – 15 lecie Kabaretu Skeczów Męczących” w Wielkanoc w Polsacie!

„Całe życie z wariatami – 15 lecie Kabaretu Skeczów Męczących” w Wielkanoc w Polsacie!

od Robert Kowalczyk
Reklama
W Niedzielę Wielkanocną w Telewizji Polsat zobaczymy wyjątkowy program z okazji 15-lecia Kabaretu Skeczów Męczących. Przez 15 lat na scenie zespół zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu. Podbili serca Polaków charakterystycznymi postaciami, skeczami zaangażowanymi społecznie i politycznie, luzem scenicznym i umiejętnością rozbawienia każdej publiczności.

Niepowtarzalni bohaterowie ich skeczów będą motywem przewodnim spektaklu z okazji 15-lecia zespołu. Zobaczymy najbardziej lubiane postaci w niespotykanych dotąd odsłonach. Pełen entuzjazmu, lekkości i niepohamowanej radości –  taki właśnie jest program Kabaretu Skeczów Męczących. Na scenie zostaną zaprezentowane zupełnie nowe skecze, które już za moment staną się absolutnymi hitami! W połączeniu ze scenicznym doświadczeniem i niepowtarzalnym stylem Kabaretu Skeczów Męczących powstał legendarny spektakl, którego nie można przegapić!

Emisja programu „Całe życie z wariatami – 15 lecie Kabaretu Skeczów Męczących” już w niedzielę 21 kwietnia o godz. 21:05 w Polsacie!  

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz