Reklama
Strona głowna Hot Cara Delevingne i Ashley Benson wzięły ślub!

Cara Delevingne i Ashley Benson wzięły ślub!

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Ashley Benson i Cara Delevingne to obecnie najbardziej znane osobowości w show biznesie, a wszystko za sprawą romansu, który łączy dwie Panie.

Rzekomy romans okazał się prawdą i od ponad roku Ashley oraz Cara spotykają się, natomiast dopiero w czerwcu 2019 oficjalnie potwierdziły swój związek. Ostatnio w mediach pojawiły się plotki, według których brytyjska modelka i amerykańska aktorka miały się zaręczyć. Wszystko przez podobne pierścionki, które noszą obie Panie.

Benson i Delevingne ewidentnie są w sobie zakochane i to do tego stopnia, że zdecydowały się na odważny krok. Podobno w zeszły weekend Ashley Benson wzięła ślub z Carą Delevingne!

Z informacji podanych przez portal The Sun wynika, że wzięły one sekretny ślub w Las Vegas. Uroczystość odbyła się w kaplicy inspirowanej twórczością Elvisa Presleya.

Wśród gości znaleźli się Sophie Turner i Joe Jonas, a także Charlize Theron.

Właściciel kaplicy przyznał, że dziewczyny decyzję o ślubie podjęły świadomie.

Były pewne tego, co robią i wiedzą, co dla siebie znaczą

Niestety ani Ashley, ani Cara nie potwierdziły informacji dotyczącej ceremonii. W sieci pojawiło się natomiast zdjęcie, które może świadczyć o tym, że owa ceremonia mogła się odbyć. Jednakże na oficjalne oświadczenie jeszcze sobie poczekamy, bo znając podejście dziewczyn do prywatności może to trochę potrwać.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez carmen (@carmenmagazine)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz