Reklama
Strona głowna Gwiazdy Cardi B szczerze o swojej przeszłości! Odurzała i okradała klientów!

Cardi B szczerze o swojej przeszłości! Odurzała i okradała klientów!

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Cardi B to bardzo kontrowersyjna postać na rynku muzycznym. Od kiedy weszła do show biznesu jest o niej coraz głośniej. Wszystko zaczęło się od wyznania, że jeszcze przed tym jak zyskała popularność pracowała jako striptizerka. Potem już dochodziły coraz pikantniejsze historie.

Rzucenie butem w jedną z najpopularniejszych raperek na świecie – Nicki Minaj. Pobicie jednej z uczestniczek na imprezie, a teraz za pośrednictwem portalu społecznościowego przyznała się do odurzania i okradania swoich klientów.

Oczywiście po “zwierzeniach” raperki w środowisku fanów zawrzało. Fani gwiazdy skrytykowali ją za takie “występki”, ta natomiast postanowiła się bronić. Tłumaczy, że w środowisku, z którego pochodziła jest to na porządku dziennym. Zaznaczyła także, że jej sytuacja materialna zmusiła ją do tego.

Są raperzy, którzy gloryfikują przemoc, narkotyki i kradzieże. Przestępstwa, których muszą dokonać, by przetrwać. Nigdy nie gloryfikowałam tych rzeczy, które wyciągnęłam w filmiku.Nigdy nawet o nich nie śpiewałam, ponieważ nie jestem z tego dumna. Dokonałam tych wyborów…

Jak sama twierdzi miała wtedy ograniczone możliwości.

Wierzycie Cardi?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Grammy moments @manfredthierrymugler @muglerofficial #muglerarchives necklace by @messikajewelry

Post udostępniony przez CARDIVENOM (@iamcardib)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz