Reklama
Strona głowna Gwiazdy Cate Blanchett podziękowała strażakom

Cate Blanchett podziękowała strażakom

od Karolina Melon
Reklama
Cate Blanchett jest Australijką przy okazji tegorocznego rozdania Złotych Globów odniosła się do pożaru, który trwa od kilku miesięcy w jej ojczystym kraju .Okazuje się, że na ceremonii był to priorytetowy temat. Został również poruszony prze Jennifer Anistonon, która odczytała przemowę Russella Crowea. Blanchett natomiast podziękowała strażakom i wolontariuszom, którzy walczą z żywiołem.

“Dziś wśród nas jest wielu Australijczyków i wiem, że wszyscy jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc dla naszych rodaków cierpiących z powodu pożarów buszu, więc dziękuję. Szczególnie chciałabym podziękować ochotniczym strażakom, którzy byli w centrum walki z katastrofą klimatyczną, która dotknęła Australię – mówiła gwiazda ze sceny.

 

Instagram/cate_blanchettofficial

Dodała również, że jest to katastrofa na cały świat.

“Kiedy jeden kraj stoi w obliczu katastrofy klimatycznej, wszyscy stoimy w obliczu katastrofy klimatycznej, więc jeszcze raz bardzo dziękuję.

Aktorzy postąpili bardzo dobrze poruszając temat katastrofy klimatycznej podczas ceremonii. Wśród gwiazd trwają różne zbiórki dla ofiar pożaru w Australii. Coraz więcej osób angażuje się w akcje. Dobrze, że nie jesteśmy obojętni na ludzką krzywdę.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz