Reklama
Strona głowna Gwiazdy Celine Dion odpowiedziała na bardzo ciekawe pytanie na temat Titanica!

Celine Dion odpowiedziała na bardzo ciekawe pytanie na temat Titanica!

od Marcin Karwoski
Reklama
Celine Dion w miniony piątek miała okazje gościć w programie Jimmy’ego Fallona. Prowadzący podczas rozmowy zadała artystce bardzo ciekawe pytanie. Spytał on czy Jack mógł przeżyć?. Jesteście ciekawi jej odpowiedzi?. Nas zaskoczyła. 

Celine Dion 22 lata temu wydała utwór “My Heart will go on” do filmu Titanic. Artystka tym razem musiała odpowiedzieć na pytanie które nie daje spokoju fanom tego filmu. Gwiazda udzieliła bardzo długiej odpowiedzi jednak było ona niejednoznaczna.

Może Rose nie żyje, całkowicie zamarzła (widać, że Celine Dion dawno nie oglądała filmu – przyp. red.) i nie jest z nią dobrze? Po drugie, on nie potrzebował zaproszenia, żeby wskoczyć na te drzwi. Miała mu powiedzieć: “Choć kochanie, rozgość się. Wskakuj”? Pomyślcie, facet jest w środku zamarzniętego oceanu i może całe jego ciało jest zamarznięte i nie ma siły, by wskoczyć – odpowiedziała celebrytka.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Kate mogłaby się przesunąć, znalazłoby się miejsce, żeby uratować Jacka?. Zapraszamy do dyskusji w komentarzach pod dodanym wpisem. Chętnie poznamy wasze zdanie.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz