Reklama
Strona głowna Gwiazdy Cezary Pazura szczerze opowiada o małżeństwie

Cezary Pazura szczerze opowiada o małżeństwie

od Karolina Melon
Reklama
Cezary Pazura zdecydował się opowiedzieć o swoim małżeństwie. Z jego relacji na Instagramie możemy wywnioskować, że jest bardzo szczęśliwy. Potwierdził to w wywiadzie, którego udzielił dla magazynu “Pani”. Ze swoją żoną Edytą ożenił się w roku 2009 i doczekał się dwóch córek i syna. Tak wspomina pierwsze wspólne spotkanie z żoną.

“Jak spotkałem Edytę, poczułem, że już nic mnie nie czeka, że to jest ona. W życiu warto wiedzieć. Pytania się mnożą: Dlaczego tyle lat musiałem na nią czekać? Dlaczego jest tyle lat ode mnie młodsza? Dlaczego mi się tak życie ułożyło? Ale – jak już powiedziałem na początku naszej rozmowy – może właśnie tak się ułożyło, żebym ją spotkał? Gdybym miał szczęśliwe małżeństwo, to nigdy bym jej nie zaczepił w pociągu – wyjaśnił.

Instagram/czarekpazura

W dalszej części przyznał, że żona ustawiła go do pionu.

“Czuję się dziś tak, jakbym wcześniej w życiu chodził po krzywej drabinie, a ona mi ustawiła tę drabinę równo. Zrozumiałem, co jest ważne w życiu, co mniej, a co najważniejsze. Edyta mi wyprasowała życie. Przestałem mieć lęki, obawy, bo w końcu wiem, gdzie jest meta.

Życzymy kolejnych szczęśliwych lat.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz