Reklama
Strona głowna Gwiazdy Cezary Pazura z bardzo ciekawym wywiadem!

Cezary Pazura z bardzo ciekawym wywiadem!

od Marcin Karwoski
Reklama
Cezary Pazura ostatnio postanowił udzielić bardzo ciekawego wywiadu. Celebryta pierwszy raz podczas wywiadu przyznał dlaczego rozwiódł się z Weroniką Marczuk.

Cezary Pazura ma swoim koncie już dwa nieudane małżeństwa. Najpierw aktor zakończył swój związek z Żanetą, która okazało się, że była uzależniona od narkotyków oraz alkoholu. Następnie celebryta rozstał się z Weroniką Marczuk którą w początkowych wywiadach obwiniał o rozstanie.

Jeżeli jesteś 12 lat z kimś i się z nim rozstajesz, to znaczy, że się nie znaliście jednak, na tym to polega. Akurat coś wygasa, coś się zmienia i nagle z bliskiego człowieka robi się dla ciebie ktoś obcy. Ty widzisz w oczach tego człowieka, że jesteś dla tego człowieka obojętnym. To jest najbardziej bolesne – mówił w programie “20m2 Łukasza”.

Jednak to dopiero po ukazaniu się jego książki zdradził dlaczego do tego wszystkiego doszło.

Tamten okres chciałbym wymazać z pamięci raz na zawsze. Zostałem zostawiony dla innego mężczyzny.

Warto również dodać, co powiedziała sama Weronika Marczuk w Dzień Dobry TVN.

Mam nadzieję, że ojciec dziecka pozostanie anonimowy, po pierwsze dlatego, że takie jest jego życzenie, a po drugie dlatego, że byłam już żoną kogoś, kto był bardzo znany i wtedy ja byłam nieszczęśliwa, ale nauczyłam się to rozumieć, nauczyłam się z tym żyć.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz