Reklama
Strona głowna Gwiazdy Cezary Pazura z bardzo szczerym wywiadem!

Cezary Pazura z bardzo szczerym wywiadem!

od Marcin Karwoski
Reklama
Cezary Pazura postanowiło ostatnio udzielić bardzo szczerego wywiadu. Podczas rozmowy z tabloidem opowiedział trochę o swoim związku z Edytą.

Cezary Pazura jest bardzo szczęśliwym facetem. Aktor idealnie potwierdza to na swoim instagramie który aktualnie obserwuje 251 tysięcy fanów. Celebryta bardzo chętnie się z nimi dzieli swoim życiem prywatnym jak i zawodom. Tym razem mogliśmy się o nim dowiedzieć trochę więcej przez wywiad który udzielił do magazynu “Pani”.

Cezary na początku swojego wywiadu wyznał jak się czuł gdy poznał Edytę. Oraz opisał trochę ich pierwsze spotkanie.

Jak spotkałem Edytę, poczułem, że już nic mnie nie czeka, że to jest ona. W życiu warto wiedzieć. Pytania się mnożą: Dlaczego tyle lat musiałem na nią czekać? Dlaczego jest tyle lat ode mnie młodsza? Dlaczego mi się tak życie ułożyło? Ale – jak już powiedziałem na początku naszej rozmowy – może właśnie tak się ułożyło, żebym ją spotkał? Gdybym miał szczęśliwe małżeństwo, to nigdy bym jej nie zaczepił w pociągu

W dalszej części zdradziła jak bardzo Edyta zmieniła jego życie.

Czuję się dziś tak, jakbym wcześniej w życiu chodził po krzywej drabinie, a ona mi ustawiła tę drabinę równo. Zrozumiałem, co jest ważne w życiu, co mniej, a co najważniejsze. Edyta mi wyprasowała życie. Przestałem mieć lęki, obawy, bop w końcu wiem, gdzie jest meta.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz