Reklama
Strona głowna Gwiazdy Chajzer pogryziony przez kapucynkę i skrytykowany przez Kingę Rusi

Chajzer pogryziony przez kapucynkę i skrytykowany przez Kingę Rusi

od Karolina Melon
Reklama
Filip Chajzer w programie “Dzień Dobry TVN”został pogryziony przez małpkę kapucynkę.Wszystko odbyło się na wizji podczas prowadzenia programu na żywo.

 

Dziennikarz rozmawiając z właścicielami małpki na temat czy zwierzęta egzotyczne można traktować tak samo jak psa, czy kota został ugryziony. Sytuacja, która miała miejsce wywołała oburzenie wśród internautów do, których dołączyła Kinga Rusin. Krytykuje kolegę za zachęcanie trzymania egzotycznych zwierząt w domu.

W obronie Filipa stanęli koledzy. Przypomnieli Kindze, że sama wielokrotnie pozowała do zdjęcia z dzikimi zwierzętami między innymi z gepardem.

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Prezenterka postanowiła wyjaśnić zasadniczą różnicę między przebieraniem egzotycznych zwierząt w ludzkie ubranka a dzikim gepardem.

“Nie trzymam dzikiego zwierzęcia w domu! Nie przebieram go!! I protestuję, tak jak robią to setki organizacji, przeciw zabawom tego typu! – napisała Kinga Rusin.

Gdyby ktoś nie zauważył różnicy dziennikarka dodała;

“Moje cudowne zdjęcia z Afryki z ŻYJĄCYM NA WOLNOŚCI, uratowanym gepardem, który sam do nas podszedł, jak i dziesiątkami dzikich zwierząt, które spotkałam w czasie moich wypraw są piękne i czyste. (…) Wszyscy, którym nie jest obojętny los dzikich zwierząt i którzy cicho i głośno zastanawiacie się jakim cudem powstały te zdjęcia. Zacznę od tego że nigdy nie zgodziłabym się na zdjęcia w zoo, cyrku, delfinarium! Jestem więcej niż przeciwna robieniu rozrywki i interesu z dzikich zwierząt, których miejsce jest na wolności. Tę gepardzicę spotkałam w prywatnym rezerwacie, w Lowveld w prowincji Limpopo w RPA.(…..)

 

 

Materiały prasowe

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz