Chlöe Bailey Dokucza Nowy Singiel „Surprise” Spada „Very Soon”

Chlöe Bailey ma w drodze nowy singiel, który pojawi się szybciej niż myślisz.

„Niespodzianka! Niedługo spadam … zgadniesz datę? 6/??/ 22″, piosenkarka napisała na Twitterze nad oficjalną oprawą graficzną ” Surprise.”Na zdjęciu wschodząca gwiazda R & B śpi topless w ciepłym oświetlonym pokoju z uszami i nadgarstkiem kapiącymi w masywnych diamentach.

Nowy utwór będzie kontynuacją starszej połowy przeboju Chloe x Halle z 2021 roku „Have Mercy” — który osiągnął 28 miejsce na liście Billboard Hot 100 i został certyfikowany złotem przez RIAA-oraz kwietniowego „Treat me”.”

Przeglądaj

Przeglądaj

Zobacz najnowsze filmy, wykresy i wiadomości

Zobacz najnowsze filmy, wykresy i wiadomości

Bailey planowała premierę swojego długo wyczekiwanego solowego albumu przynajmniej od zeszłego lata. Zasugerowała Billboard w ekskluzywnym wywiadzie w tym czasie, że zestaw studyjny był wypełniony „taką złą—b-h energią” i że była „najbardziej wyzwolona i szczęśliwa, jaką czułem” podczas tworzenia go w studiu.

Od tego czasu wykonała mroczną wersję „Have Mercy” na MTV Video Music Awards 2021, zdobyła pierwsze solowe miejsce na Mainstream R&B/Hip-Hop Airplay chart, a także cover piosenki wszystkich od Adele („Easy on Me”) I The Weeknd („Earned It”) do Rihanny („Love on the Brain”) i Niny Simone („Feeling Good” na MTV Video Music Awards 2021). Good Morning America).

Piosenkarka również klaskała na hejterów, którzy zaatakowali jej wersję „Lovin’ You” Minnie Riperton w styczniu, mówiąc: „podoba mi się, jak nie możesz krytykować mojego śpiewu ani tego, kim jestem jako artysta, więc ludzie znajdują coś innego do znalezienia…to komplement.”

Sprawdź Chlöe ’ s „niespodzianka” drażnić poniżej.

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version