Chloe dostarcza zmysłową „niespodziankę” podczas 2022 BET Awards

Chlöe Bailey pokazała swoją ” dziwaczną stronę „na scenie podczas BET Awards 2022 w niedzielny wieczór (26 czerwca), wykonując pewną siebie, seksowną interpretację jej świeżo wydanego singla,” Surprise.”

„If you be good to me, then I’ ma be great to you / If you stay down for me, then I 'll stay awake for you” – śpiewała w refrenie przy mocnym basie, wykonując uwodzicielski taniec erotyczny dla jednego z jej męskich tancerzy, podczas gdy była ubrana w Body z ramiączkami.

Przeglądaj

Zobacz najnowsze filmy, wykresy i wiadomości

Zobacz najnowsze filmy, wykresy i wiadomości

Występ ” Surprise „przekształcił się następnie w wydany w kwietniu utwór Chloe x Halle” Treat Me”, zawierający równie godną zazdrości sekwencję taneczną. „Nazywam się Chlöe. Panno Bailey, jeśli jest pani niegrzeczna-przedstawiła medley.

Nominowana do Nagrody Grammy muzyk od zeszłego lata pracuje nad wydaniem swojego wyczekiwanego solowego albumu. W sierpniu 2021 wywiad z Billboard, powiedziała, że jej muzyka ma na celu zainspirować swoich fanów do bycia sobą ” całkowicie i bezwarunkowo, bez względu na to, co mówi świat.”

„Bez względu na to, czy ludzie mówią, że robię za dużo, jest OK, bo taka jestem” – dodała. „Nie wymuszam tego ani nie jestem kimś innym. Gdybym słuchał tego, co ludzie mówili, albo co mi mówili, i gdybym to ogłupiał, wtedy nie byłbym sobą.”

Chlöe była nominowana w kategorii Najlepsza artystka R & B / pop na tegorocznym BET Awards 2022, a także wideo roku I BET her award za przebój 2021 ” Have Mercy.”Jej duet z siostrą, Chlöe x Halle, został wybrany do najlepszej grupy.

Kliknij tutaj, aby zaktualizować listę zwycięzców podczas 2022 BET Awards.

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version