Chloë dostarcza zmysłowy Medley na BET Awards

Chloë pojawiła się na scenie podczas BET Awards 26 czerwca, aby wykonać swoją nową piosenkę, „Surprise”, zanim rozpoczęła krótkie wykonanie „Freak Like Me” Adiny Howard i zakończyła hitem „Treat me”. Chloë miała na sobie lśniący skórzany płaszcz, który zdjęła, aby odsłonić błyszczące Body i w pewnym momencie tańczyła wokół mężczyzny z zawiązanymi oczami siedzącego na środku sceny. Duszny występ pokazał talent Chloë do spektakli i niezaprzeczalną moc gwiazd.

23-letni aktor i muzyk został nominowany do nagrody BET Awards w kategorii best R&B/pop artist. Została również nominowana do wideoklipu roku za teledysk „Have Mercy”. Piosenka ta przyniosła Chloë nominację do nagrody BET Her. Gdyby to nie było wystarczająco ekscytujące, ona i jej siostra, Halle Bailey, zostali nominowani do nagrody dla najlepszej grupy. Halle była na widowni podczas ceremonii i po występie napisała tweet do siostry.

Chloë stała się sławna dzięki jej i udanemu duetowi jej siostry, Chloe x Halle. Ich drugi album studyjny, „Ungodly Hour”, został wydany w 2020 roku i zyskał szerokie uznanie. W 2021 roku duet postanowił rozpocząć solowe przedsięwzięcia. Halle została obsadzona jako Ariel w remake 'u” Małej Syrenki”, a Chloë rozpoczęła swoją solową karierę muzyczną. Jej debiutancki singiel jako solowej artystki, „Have Mercy”, został wydany we wrześniu. 10, 2021, wraz z teledyskiem o tematyce meduzy, po którym pojawiły się single ” Treat Me „I” Surprise.”

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version